вівторок, 14 серпня 2012 р.

Отримання статусу координатора "Ради земляцтв областей та регіонів України"

Координаторство здійснюється з метою консолідації земляцьких об’єднань, налагодження контактів з органами державної влади, організації спільних заходів, участі у громадському житті м.Києва, обміну досвідом в роботі, ознайомлення членів Асоціації з життям, побутом, досягненнями свого регіону, розробки і сприяння виконання плану презентаційних заходів земляцтв, а також координації роботи науково-методичних і консультативних структур Асоціації. 

9 серпня 2012 року під керівництвом Голови СГО «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» Ткаченко В.В. відбулося засідання керівників земляцтв областей та регіонів України в Асоціації.


Згідно з п.3 Положення про координатора СГО «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» 9 серпня 2012 року Президент міжнародної громадської організації  «Земляцтво  Херсонщини» Рожко Микола Петрович передав атрибути Координатора: булаву та фрагмент малого Герба України Президенту МГО «Земляцтво Запоріжжя» Федорченко Володимиру Кириловичу (фото).

Президент Міжнародної громадської організації «Земляцтво Херсонщини»  Рожко Микола Петрович доповів про проведену роботу за період координаторства (фото). Президент МГО «Земляцтво Запоріжжя» Федорченко В.К. прийняв булаву та фрагмент малого Герба України.  
Віце-президент МГО «Земляцтво Запоріжжя» Шикуло Ю.В. розповів присутнім на засіданні про готовність проводити роботу по координаторству про спілкування із земляцтвами областей України і передачі досвіду громадської діяльності.

Генеральний директор МГО «Земляцтво Запоріжжя» Єрмолаєва Е.П. доповіла присутнім про організацію поїздки в липні місяці 2012 року до м.Запоріжжя представників 16 земляцтв. Вона також доповіла, що планується 15 вересня поїздка до м.Бердянськ, який святкує день міста і запросила присутніх прийняти участь у цьому заході. 

Схожі публікаціїНемає коментарів:

Опублікувати коментар