пʼятниця, 24 жовтня 2014 р.

Благодійний ярмарок «Коло життя»

Запорізьке земляцтво 19 жовтня 2014р. прийняло участь в благодійному ярмарку «Коло життя», що був організований Асоціацією земляцтв областей України у м. Києві разом з ТОВ «Міжнародний виставковий центр» та громадською платформою «Волонтерська сотня». Метою ярмарку був збір коштів для лікування українських бійців, поранених в зоні АТО.


 
Захід відбувся в приміщенні МВЦ на площі понад 6000 кв. м. В ньому також взяли участь  земляцтва областей України у м. Києві, Асоціація ветеранів спорту України, Асоціація міст України, майстри народних промислів.
Під час ярмарку пройшли лекції відомих психологів В’ячеслава Смирнова «Профілактика та боротьба зі стресом», Наталі Корбут «Пошук свого призначення», вікторина від Віктора Марущенка – засновника київської школи фотографії, чисельні майстер-класи і заняття для дітей  та дорослих, буде діяти фотовиставка, що висвітлює події в зоні АТО, на якій представлені роботи як професійних фотографів (Олександр Глядєлов), так і військових-учасників АТО.

В ході заходу також пройшли аукціони, на яких були виставлені нагороди відомих спортсменів – дворазових олімпійських чемпіонів Олександра Шапаренка та Зінаїди Турчиної, олімпійських чемпіонів, чемпіонів світу та Європи, гітара з автографом Святослава Вакарчука і всього колективу «Океан Ельзи», інші раритетні речі.
 
В рамках ярмарку, Запорізька мерія представила Запорізькі короваї, Акції 1879 року на 250 царських карбованців та примірник видання "Україна-козацька держава".
 
На ярмарку також були представлені кращі твори учнів різних класів та років Запорізької дитячої художньої школи.  Кераміка була представлена роботами Важненко Юлії "Три апельсини", скарбничка "Господарка" Чистоклєтової Катерини, "Як козак юшку варив" Целіщева Артура, "Левеня" Кірєєвої Катерини, світильником "Рибка" Маковецької Наталії, "Багата кутя" Травянко Катерини. Графічні роботи Мовчан Василини  "Міські зарисовки", яку викупив наш земляк,  і Лемешко Ірини "Дитячі забавки".

 

Довідка
Запорізька художня школа провідний заклад  у системі естетичної освіти України і є базовим серед початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Запорізької області.
Знаходиться за адресою Україна місто Запоріжжя проспект Маяковского 3-А
контактний телефон/факс (061)233-00-16
також можливо написати листа на електронну адресу kid_art_school_zp@i.ua
 
 

Схожі публікаціїНемає коментарів:

Опублікувати коментар