середа, 2 грудня 2015 р.

Піклування про „Малу Батьківщину”

Міжнародна громадська організація „Земляцтво Запоріжжя” постійно турбується станом соціального захисту населення „Малої Батьківщини” і при можливості організовує надання гуманітарної допомоги і разом із запоріжцями проводять цільову допомогу. 

Враховуючи недостатнє фінансування медичної галузі, генеральний директор МГО „Земляцтво Запоріжжя” Ельвіра Єрмолаєва і перший заступник голови правління „Української ліги благодійників” Валентина Іванова  відправили із м.Києва до 6-ї міської лікарні м.Запоріжжя медичне обладнання та інвентар: вертикалізатор,  крісло-стілець, медичні ліжка з тумбами, ванну для миття пацієнтів, тренажери, палиці, ходунки, латексні рукавички та медичний одяг. 
Автомобіль „Газель” перед поїздкою до м.Запоріжжя. 
Наприкінці листопада поточного року допомога прибула до лікувального закладу – комунальної установи „6-а міська клінічна лікарня”.

Здійснення надання гуманітарної допомоги сталося завдяки фонду “Stichting Spoetnik” на чолі з Beja Kluiters-Albers та Бельгійської діаспори українців на чолі з Миколою Данилюком.

Неодмінно, важливу допомогу по перевозці гуманітарної допомоги із Києва до Запоріжжя надали Володимир Головко – голова Правління ВАТ „Запоріжнафтопродукт” і Петро Носко – директор Запорізького відділення реалізації нафтопродуктів ТОВ „ НК „Запоріжнафтопродукт”.

Привезене медичне обладнання в день прибуття було розташоване в палатах, залі тренувань і пацієнти ним користуються.
 В залі тренувань

Головний лікар Наталія Познанська, колектив 6-ї лікарні і пацієнти вдячні організаторам цієї гуманітарної допомоги.
 Головний лікар Н.Познанська подарувала Земляцтву картину
Ельвіра Єрмолаєва з зав.відділенням нейрореабілітації Центру Ольгою Бут

ПОДЯКА


Для довідки:
6-ї міська лікарня м.Запоріжжя заснована в 1951 році. На базі лікувальної установи майже 34 року діє ангіневрологічний центр, який було створено у 1980 році з метою постійного надання допомоги хворим на інсульт.

Завдяки функціонуванню ангіоневрологічного центру хворим м.Запоріжжя з гострими порушеннями мозкового кровообігу надається цілодобова своєчасна якісна і безкоштовна медична допомога.

В структурі центру функціонує відділення нейрореабілітації, завдяки чому рівень якості надання медичної допомоги хворим з гострими порушеннями мозкового кровообігу є достатньо високим і відрізняється від інших лікувально-профілактичних закладів не тільки м.Запоріжжя, а й України в цілому.


Схожі публікаціїНемає коментарів:

Опублікувати коментар