четвер, 18 лютого 2016 р.

Зустріч з земляками Оксаною Полтавець-Гуйда і Наталією Полтавець

17 лютого 2016 року в будинку вчителя члени МГО „Земляцтво Запоріжжя” зустрілися із талановитими земляками: Оксаною Полтавець-Гуйда і Наталією Полтавець (родом із м. Пологи Запорізької області). 
 


Концертна програма була присвячена 22-другому сезону клуба „Співоча родина” і 18–му творчому сезону клубу шанувальників романсу.

Наталія Полтавець виступила з програмою „Вінок з пісень ще й намалюю…”. Наша землячка Наталя має звання заслуженого артиста естрадного мистецтва України, вона лауреат Всеукраїнського конкурсу романсу, член Спілки художників України. Працює старшим викладачем в Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука.

Наталія Полтавець протягом концерту у повному залі глядачів співала романси про родинний край, Україну на рідній та іноземних мовах, у супроводі написаних нею картин, які ми бачили на екранах. Яскраве виконання, ліричність пісень дали можливість ознайомитися із співом Наталії Полтавець.

Разом з нею була сестра Оксана Полтавець-Гуйда - - заслужений художник України, доцент, в.о. ректора Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва ім. Михайла Бойчука.

Багато років тому Оксана написала портрет земляка Костіна Івана Дмитровича і вони на цьому концерті зустрілися з обіймами, поцілунками, радістю.

Схожі публікаціїНемає коментарів:

Опублікувати коментар