четвер, 31 березня 2016 р.

Запорізьке земляцтво побувало на концерті Анатолія Сердюка в Києві

26 березня 2016 року члени МГО „Земляцтво Запоріжжя” зустрілися в будинку звукозапису Українського радіо м. Києва із Анатолієм Сердюком, відвідали його концерт та отримали яскраве враження та задоволення від виконання пісень про Україну та Запорізький край . 


Aнатолій Сердюк – сучасний український естрадний композитор-пісняр, співак, журналіст, громадський діяч. Автор понад 160 пісень. Заслужений артист естрадного мистецтва України, заслужений працівник культури України. Член Національної спілки журналістів України, член Асоціації діячів естрадного мистецтва України. У 1996-2003 рр. – голова запорізької міської організації композиторів. Переможець 30 всеукраїнських і міжнародних пісенних конкурсів, премій, хіт-парадів. Нагороджений орденами й медалями. Працює в жанрі української естрадної пісні й поп-музики.
Наш земляк представив публіці новий диск «Не покидай мене, любове!» і патриотичні пісні. Композитора вітали його співавтори – поети Дмитро Павличко, Микола Луків, Ніна Шаварська, Анатолій Ткаченко. 

Д. Павличко відзначив видатне значення пісні «Вставай, Україно!», яка допомагала формувати суспільну свідомість у 1991 році, підкреслив мелодійність пісень композитора. М. Луків читав вірші, дякував за улюблену спільну пісню «Моя Україна».
 

Яскрава мелодійність, глибока змістовність, ліричність, народність його пісень надихає на патріотизм і віру в чудове майбутнє України. Різноманітний репертуар – ліричні й патріотичні пісні, романси, вальси, рок-композиції, твори в сучасних ритмах дають можливість слухачам отримати неабияке задоволення, а його твори про Запорізький край і про його символи – Хортицю, степ, козацтво, Гуляй-Поле – підіймає дух козацтва і почуття гідності.
Столичні шанувальники влаштували артисту теплу зустріч: дружньо аплодували, дарували квіти, танцювали під запальні ритми пісень, фотографувались, брали автографи, купляли диски. Серед глядачів була ціла делегація Запорізького земляцтва в Києві. 

Бажаємо нашому земляку подальшого творчого натхнення, розкриття таланту, міцного здоров’я і радості від зустрічей із земляками. 

Запис концерту, який вела журналістка Галина Дацюк, невдовзі передадуть по українському радіо. Це вже четвертий сольний концерт запорізького митця за кілька років у Києві. Фото Олександра Литвиненка (глядачі в залі) і Оксани Хронюк (усі решта)

Схожі публікаціїНемає коментарів:

Опублікувати коментар